-
Από την ίδρυση του Τμήματος το 1987, το προσωπικό, Εκπαιδευτικό, Τεχνικό και Διοικητικό, προσπάθησε και κατάφερε να εδραιώσει το Τμήμα στην Ακαδημαϊκή Κοινότητα, σαν ένα από τα καλύτερα και πρωτοπόρα τμήματα πληροφορικής σε πανελλαδικό επίπεδο. Την ίδια αποδοχή και καταξίωση καταφέραμε στην αγορά εργασίας, μέσω της εξαιρετικής ποιότητας των αποφοίτων μας.
Επιστήμονες, Ακαδημαϊκοί Δάσκαλοι, συνάδελφοι και αγαπημένοι φίλοι, πέρασαν και άφησαν το έργο και το στίγμα τους, καθορίζοντας την φυσιογνωμία του Τμήματος. Δεν υπάγονται πλέον στο ανθρώπινο δυναμικό του Τμήματος, αλλά τους θυμόμαστε, τους ευχαριστούμε και ελπίζουμε να συνεχίσουμε το έργο τους.
![]() Ο κ. Α Βαφειάδης συνταξιοδοτήθηκε το 2011 |